"Пан Курчак" отримав дозвіл на експорт продукції в Казахстан

Казахстан дозволив ввозити продукцію 10-ом українським молочним і м'ясним українським підприємствам, в тому числі й "Пану Курчаку", на умовах підвищеного лабораторного контролю.

За словами Міністра аграрної політики Олексія Павленко, 10-ом українським підприємствам присвоєний статус "Дозволено, підвищений лабораторний контроль", – повідомляє інформагентство "Українські новини".

Серед них, крім "Птахокомплексу "Губін"" (який входить в групу "Пан Курчак"), – "Ічнянський завод сухого молока і масла" (Чернігівська область), "Первомайський молочно-консервний комбінат" (Миколаївська область), "Люстдорф" (Вінницька область), "Білогір'я молокопродукт" (Хмельницька область), "Овруцький молочно-консервний комбінат" (Житомирська область), філіал "Переробний комплекс" Вінницької птахофабрики, "Лубним'ясо" та "Полтавський м'ясокомбінат" (обидва – Полтавська область), підприємства "Алан" (Дніпропетровська область).

"Для 10-тьох українських підприємств відкритий ринок Казахстану. Ми крок за кроком відкриваємо нові й нові ринки для української продукції. Україна повернула собі статус європейської житниці і вже утвердилась як глобальний гравець на світових ринках продовольства. Наша продукція якісна, екологічна, безпечна і без ГМО", – підкреслив Міністр аграрної політики Олексій Павленко.

За інформацією видання, з 25 вересня зняли тимчасові обмеження на постачання в Казахстан продукції компанії "Житомирський маслозавод", "Клуб сиру" (Черкаська область), "Літинський молочний завод" (Вінницька область), "Купянський молочноконсервний комбінат" (Харківська область), "Компанія "Зевс ЛТД"" (Рівненська область), "Свіженька" (Чернівецька область), "Черкаська продовольча компанія", "Техмолпром" (Полтавська область).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.12.2015 13:29
Переглядів419
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:14
17.12.2015
Пацак
Молодці
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг