На Волині - новий заступник прокурора

Призначили нового заступника прокурора Волинської області.

Ним став Олександр Воробій, - повідомляє прес-служба прокуратури Волині у Facebook.

Олександр Воробій - радник юстиції. Народився 15 серпня 1981 року в с. Іваничі Волинської області.

Вищу юридичну освіту здобув у Тернопільській академії народного господарства. у 2013 році закінчив Національну академію прокуратури України. Роботу в органах прокуратури України розпочав у 2003 році – слідчим прокуратури Старовижівського району Волинської області.

З липня 2004 до березня 2005 року обіймав посаду старшого помічника прокурора Старовижівського району Волинської області.

З березня 2005 до серпня 2006 року працював помічником прокурора Горохівського району Волинської області.

Із серпня 2006 до червня 2013 працював на прокурорських посадах у прокуратурі міста Луцька.

З червня 2013 до серпня 2014 обіймав посаду старшого прокурора відділу нагляду за дотриманням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

Із серпня 2014 до липня 2015 року працював старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури Волинської області.

З липня 2015 до січня 2016 року - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ‚ державної митної служби та державної прикордонної служби‚ здійснення процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та підтримання державного обвинувачення прокуратури Волинської області.

До призначення 13 квітня цього року на посаду заступника прокурора області обіймав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Волинської області.

Нагороджений нагрудним знаком "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" ІІІ ступеня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.04.2016 08:15
Переглядів683
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг