На Волині переселенці можуть отримати дві тисячі євро на власний бізнес

На Західній Україні реалізується програма щодо підтримки бізнесу переселенців.

Жителі Криму та Донбасу, які переїхали на Західну Україну, мають змогу отримати по 2 000 євро на втілення власного бізнес-проекту. Перевага надаватиметься тим, хто проживає у сільській місцевості на невеликих містечках. Про це 20 квітня повідомила координатор напряму бізнес-грантів у проекті Мар'яна Жураковська, інформує IA ZIK.

Проект реалізується за підтримки Мальтійської служби допомоги і громадських організацій. Одним з напрямків є сфера бізнесу.

"Ми надаємо 18 бізнес грантів, еквівалентні 2000 євро. Особлива увага сфокусована на сільській місцевості та малих містечках – десять грантів з 18 мають піти туди. Проект реалізовується на теренах восьми областей Західної України. Анкети, які розміщені на сайті "Крим. SOS", приймаються до 15 травня. І вже 25 травня ми плануємо оголосити 18 переможців. Вони отримають фінансову і правову допомогу", – зазначила координатор.

Водночас вона наголосила, що грошей безпосередньо в руки учасникам проекту не дадуть, а лише закуплять необхідне обладнання чи інструменти для реалізації ідеї. Крім того, координатори проекту будуть моніторити, як бізнес-ідея втілюється у життя, та надаватимуть консультації.

"Вже є близько 40 заявок. Ми дуже переживали, що учасники будуть лише зі Львівської області. Але анкети надсилають переселенці, які проживають на Буковині, Волині, Закарпатті", – додала Мар'яна Жураковська.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.04.2016 12:57
Переглядів327
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг