Фірма волинського нардепа "не доплатила" місту, де збудувала цех

Нововолинька міська рада позивається до фірми, яку пов'язують із волинським нардепом Сергієм Мартиняком.

Птахокомплекс "Губин", збудувавши черговий комерційний об'єкт, вчасно не сплатив обов'язкового внеску для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур у місті. Представники нардепа стверджують, що мерія ще й їм заборгувала, – сказано в сюжеті ТРК "Аверс".

"ТОВ "Птахокомплекс ""Губин" побудувало у Нововолинську ще один цех для забою та переробки птиці згідно із законом "Про регулювання містобудівної діяльності". Фірма мала сплатити Нововолинській міській раді кошти. Як затвердили сторони, ця сума становить більше 800 тисяч гривень. Ще наприкінці 2014 року забудовник здав цех в експлуатацію, однак суму пайової участі сплачувати не поспішав. Тож за два місяці пропущеного терміну в міськраді нарахували пеню", – зазначається в сюжеті.

У суді представниця прокуратури Тетяна Тарасюк просила стягнути з фірми 36 тисяч гривень пенв.

Однак відповідачі сплачувати штрафні санкції відмовляються. Зі слів представниці птахокомплексу, фірма й так забагато заплатила Нововолинській міській раді. Мовляв, фінансисти неправильно визначили розмір їхньої пайової участі.

"Нами було здійснено передплату на 225 тисяч 624 гривні. Загальна площа усіх чотирьох будівель, які були здані 9 грудня 2014 року є значно меншими, аніж площа забудови", – каже представник "ТОВ "Птахокомплекс "Губин" Світлана Хороша.

Однак прокуратура наполягає: оскільки договір про пайову участь укладений між Нововолинською міськрадою та птахокомплексом "Губин" не скасований, тож приватники зобов'язані сплатити пеню в повному обсязі.

Тоді ж представник відповідача попросила суд припинити провадження у справі у зв'язку з пропущенням терміну позовної давності, мовля, після укладання договору з мерією минуло вже більше, ніж півроку.

Суддя Господарського суду Волинської області Світлана Філатова підкреслила, що немає підстав для застосування терміну позовної давності.

Заслухавши усі доводи сторін у суді, позов міської ради задовольнили, тож фірма змушена буде сплатити ще й штраф у розмір 36 тисяч гривень.

Нагадаємо, що ТзОВ "Агропромислова група "Пан Курчак", зареєстроване у Луцьку, за адресою вулиця Єршова, 11. Серед співзасновників чотири фірми, такі як "ПОЛТРЕКС" , "Птахокомплекс "Губин" , "Агідель" , ТзОВ "Джерела". До речі сам Сергій Мартиняк є співзасновником всіх цих фірм. Статутний капітал товариства становить – 1 901 903 гривень. Серед кінцевихбенефіціарних власників в єдиному державному реєстрі юросіб зазначено дві особи: Мартиняка Сергія Васильовича та Кварцяну Іванну Василівну, яка є й серед співзасновників ТзОВ "Джерела", зареєстрованого у Луцьку по вулиці Ковельській, 2. ЇЇ внесок до статутного фонду – 35 тисяч гривень, внесок іншого співзасновника "Джерел" Сергія Мартиняка – 36 909 700гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.04.2016 14:39
Переглядів734
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг