На Волині зріс рівень виробничого смертельного травматизму

На підприємствах Волинської області впродовж першого кварталу 2016 року травмовано 45 осіб (за аналогічний період 2015 року – 31).

Смертельні травми отримало 5 осіб. За цей період у минулому році не трапилося жодного нещасного випадку зі смертельним наслідком, – повідомили у прес-службі Управління держпраці Волині.

Найбільше зростання рівня травматизму відмічається у соціально-культурній сфері, вугільній промисловості, сільському господарстві, харчовій та переробній промисловості.

Основними причинами настання нещасних випадків є технічні та організаційні.

Смертельні нещасні випадки пов'язані з виробництвом сталися: у вугільній промисловості – 2, у житлово-комунальному господарстві – 1, у залізничному транспорті – 1, у лісовому господарстві – 1. Підприємства, на яких сталися нещасні випадки зі смертельними наслідками – ДП "Колківське лісове господарство", РЖКП №1 м. Ковель, ДП "Шахта №1 "Ново волинська", структурний підрозділ "Рівненська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Львівська залізниця".

Якщо на підприємствах України за перший квартал цього року відмічено зменшення рівня виробничого смертельного травматизму, то у Волинській області відмічено найбільший ріст смертельного травматизму в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.04.2016 18:27
Переглядів373
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг