Для волинських шкіл хочуть придбати 32 автобуси

На Волині є потреба у купівлі 32 шкільних автобусів. З державного бюджету на це виділили 27 мільйонів гривень, але тільки за умови співфінансування, враховуючи кошти з місцевих бюджетів у співвідношення 50/50.

Про це повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації.

Розроблена Міністерством освіти і науки України концепція створення мережі опорних шкіл в Україні має на меті, насамперед, забезпечити якісну освіту, рівний доступ до неї кожного громадянина та ефективність використання ресурсів. Для Волині це питання теж надважливе, оскільки 149 шкіл на теренах області – малокомплектні. Взявши до уваги перспективний план оптимізації загальноосвітніх закладів, 106 освітніх осередків підпадають під такий процес. Відтак постає питання перевезення учнів до опорних шкіл.

Тож відповідне питання заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна лобіюватиме на центральному рівні – у Міністерстві освіти і науки України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.04.2016 12:15
Переглядів320
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг