Навчальні заклади Волині мають звільнити 10 % працівників

Міністерство освіти і науки доручило навчальним закладам у 2016 році скоротити керівний, адміністративний, управлінський, господарсько-обслуговуючий персонал, водіїв, а також робітників, які обслуговують громадські будівлі, на 10 відсотків.

Наказ від 13 квітня 2016 року № 433 "Про деякі питання формування штатних норматив підписаний першим заступником міністра освіти Інною Совсун, – повідомляє Osvita.ua.

Наказ мають виконати керівники навчальних закладів та установ освіти, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами і які передбачають максимальну кількість посад, затверджених відповідними наказами МОН.

Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищим навчальним закладам, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, доручено до 15 липня 2016 року надати Міністерству інформацію щодо здійснення скорочення, передбаченого пунктом 1 цього наказу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.04.2016 14:51
Переглядів902
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг