Наскільки активні волинські нардепи (оновлено)

Громадянська мережа ОПОРА презентувала рейтинг активності волинських народних депутатів.

Результати досліджень повідомили у вівторок, 26 квітня, – інформує Громадське. Волинь.

Участь в заході взяли громадські активісти, політологи. Хоча й нардепів та їх помічників запрошувались до участі у цьому заході, але ніхто з них не прийшов. Присутньою на цій презентації була тільки помічниця Ігоря Гузя Марина Хромих.

Координатор програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Катерина Шарпата повідомила, що у лютому 2016 року народний депутат Ігор Гузь посідав друге місце в загальному рейтингу усіх українських депутатів-мажоритарників цього скликання за роботою в окрузі. Та 11-те місце за активністю саме у законодавчій та законотворчій діяльності. У березні показник рейтинговості знизився. Цікавою особливістю на думку Шарпати є й те, що голосування цього нардепа у Верховній Раді України неодноразово суперечило позиції фракції, яку він представляє.

Щодо нардепа у 20 виборчому окрузі Сергія Мартиняка, то у лютому він займав 80-те місце за активністю в окрузі і 98-е місце за активністю у законотворчій діяльності. У березні активність в окрузі зменшилась.

Степан Івахів, який обраний у 21-у виборчому окрузі, у лютому посідав 55-е місце за активністю в окрузі, та 29-е місце за активністю у законодавчій діяльності.

Ігор Лапін у лютому займав 61-е місце за активністю в окрузі, 14-те за законодавчою діяльністю. У березні показники погіршилися.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.04.2016 08:49
Переглядів381
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг