"Волинська газета" вважає Гунчика творцем "медіапорожнечі" на Волині

В знак протесту проти придушення свободи слова, редакція газети не випустить черговий номер 5 травня.

Відповідне повідомлення розміщено на офіційному сайті видання.

"Якщо в Києві тільки зараз додумалися позбавити права на роботу популярного телеведучого та творця програми "Свобода слова" Савіка Шустера, то волинський губернатор уже давно виступає в ролі посадовця, при якому в області виникає медіапорожнеча. Щось подібне відбувалося лише тоді, коли тут керував генерал Анатолій Француз. Але Володимир Гунчик може "похвалитися" більшим "рейтингом": за час його правління на Волині знищено газети "Віче-інформ", "Телерадіогазету", "Хроніки Любарта"… А 28 квітня був змушений заявити про припинення випуску видання колектив "Слова Волині",– сказано в матеріалі.

Також редакційний колектив заявив про свою солідарну позицію з Савіком Шустером.

"Висловлюючи підтримку Савікові Шустеру та його колективу, вкотре засвідчуючи відданість основоположним принципам свободи слова в Україні, журналісти "Волинської газети" заявляють про свою солідарність у боротьбі за свободу слова. "Волинська газета" – єдине видання області, яке тісно співпрацює з програмою "Шустер.Live". Тому в єдино можливий для нас спосіб підставляємо своє плече підтримки київським журналістам та нашим побратимам із усієї України та окупованого Криму: реальним виявом цього стане невихід у світ "Волинської газети" у четвер 5 травня 2016 р., у день, коли в тоталітарній совєтській державі "святкували" "день преси"", – висловили підтримку Шустеру журналісти газети.

Підписалися під заявою головний редактор видання Володимир Данилюк, секретар первинної організації НСЖУ Олена Лівіцька,голова первинного комітету НМПУ Оксана Бубенщикова.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.04.2016 13:30
Переглядів451
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг