Благодійний фонд голови Волинської облради змінює назву

У 2016 році Фонд Ігоря Палиці "Новий Луцьк" змінює назву на "Тільки разом".

Водночас з назвою, розширюється і географія його діяльності. Відтепер вона буде здійснюватися в межах усієї області, - повідомили у прес-службі Фонду.

"Такі зміни відкривають нові можливості для місцевих громад, які завдяки співпраці із Фондом зможуть реалізувати суспільно корисні та значимі ідеї і проекти. Головними принципом, за яким працює Фонд і надалі залишається підтримка ініціатив, що в перспективі здатні якісно змінити життя громади. Ми розуміємо, що будь-який проект ефективний тоді, коли в його реалізації зацікавлені як Фонд, так і ініціатор ідеї. Сьогодні до представництв Фонду, які уже розпочали діяльність у Камінь-Каширському, Любешівському, Маневицькому та Ківерцівському районах надходять звернення, у яких викладені першочергові потреби місцевих громад. Фонд уже має позитивний досвід співпраці із сільськими громадами Волині, які усвідомили, наскільки важливо брати відповідальність за зміни на себе. Ми готові сприяти їм у реалізації подальших ідей та планів", – зазначають в організації.

Фонд уже має досвід співпраці із сільськими громадами Волині.

"Ми готові сприяти їм у реалізації подальших ідей та планів", - йдеться в повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.12.2015 11:52
Переглядів850
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг