Волиньрада обговорить, чи може Гунчик бути губернатором

Постійна комісія Волиньради проголосувала за розгляд на сесії питання про неможливість поєднувати водночас посаду держслужбовця та статус депутата голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику та ще кільком волинським посадовцям.

Відповідну пропозицію висунув депутат облради Володимир Кучер на засіданні постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 11 травня.

Як заявив Кучер, нинішній голова Волинсьої ОДА, який за сумісництвом є депутатом Волиньради, ігнорує виконання Закону України "Про державну службу", який почав діяти із 1 травня.

"Володимир Гунчик дає коментарі з приводу цього закону. Я думаю, це апріорі неправильно, адже закон коментувати вправі лише Конституційний Суд. Голова ОДА також посилається на Національне агентство України з питань державної служби, яке теж не має права коментувати закон", – резюмував депутат Кучер.

Секретар Олександр Курилюк зазначив, що комісія принципово підтримує цю пропозицію для розгляду на сесії обласної ради.

Нагадаємо, що Закон України "Про державну службу", який почав діяти 1 травня, передбачає, що державний службовець не має права суміщати державну службу зі статусом депутата місцевої ради, якщо такий державний службовець обіймає посаду державної служби категорії "А".

До категорії "А", окрім інших, належать голови місцевих адміністрацій.

На Волині таких є аж 12 осіб. Четверо з них є депутатами обласної ради, восьмеро – депутатами районних рад. Всі представляють пропрезидентську БПП "Солідарність".

Із їхнім переліком можна ознайомитися тут.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.05.2016 14:28
Переглядів1285
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:38
11.05.2016
теж читач
Да-да, Саша аж пищить, бо хоче портфелика. Присмоктався до Палиці як п'явочка.
15:18
11.05.2016
читач
А хто головою буде?Товстенюк?
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг