"Я б забрав і ще й могорич обласній раді поставив", – депутат щодо Ковельської вузлової лікарні

Депутати Волинської обласної ради дискутували щодо подальшої долі Ковельської вузлової лікарні.

Підняли тему проблемного медзакладу в середу, 11 травня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Депутат В'ячеслав Рубльов переконаний, що лікарня повинна бути на балансі обласної ради, а не Міністерства інфраструктури, як цілісний майновий комплекс. Разом із цим потрібно чітко вирішити, які функції буде виконувати заклад, а також знайти інвестора, який згодиться відремонтувати котельню.

Член фракції "Батьківщина" Сергій Слабенко вважає, що частину будівель доцільно передати медичному коледжу, а лікарню використувати для лікування бійців АТО.

Іншу точку зору має депутат Святослав Кравчук. Обранець громади вважає, що медзаклад потрібно передати на баланс Ковеля.

"Якби я там був міським головою, я б забрав і ще й могорич обласній раді поставив. У Ковелі потріпана поліклініка, пологовий будинок в невідомо якому стані. За три роки можна було б зробити із лікарні сучасний медичний комплекс", – сказав Святослав Кравчук.

Вирішуватимуть долю лікарні на найближчому засіданні тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.05.2016 15:53
Переглядів1364
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:42
12.05.2016
Ковельчанин
Рубльов,Слабенко,Кравчук є фахівцями в галузі медицини ? А може державотворення ? Проблеми міста Ковеля і залізничників,медиків,пенсіонерів вирішують сторонні Швондєри і Шарікови в своїх камітєтах.Залізничники ВИМАГАЮТЬ залишити все цілим майновим комплексом ! Розсунуть спритні ділки по коледжах і соцзабезах майно.Приклад - мейже новий дитячий садок №17,стадіон Локомотив,військовий госпіталь.Хто приймав рішення ? Хто відповість за руїну ?!
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг