На Волині затвердили інвестпроект, який профінансує держава

Об'єднані територіальні громади повинні активніше пропонувати на розгляд облдержадміністраціям та подавати на затвердження міжвідомчій комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України проекти та програми, які можуть фінансуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час засідання уряду 11 травня, презентуючи перелік регіональних інвестиційних проектів, – повідомляє прес-служба міністерства.

"Стан підготовки таких проектів дуже повільний. Облдержадміністрації повинні прискорити процес розгляду наданих об'єднаними тергромадами проектів, і розглядати їх також і з точки зору людей, які ними користуватимуться", — зазначив він.

За словами урядовця, на сьогоднішнє засідання уряду міжвідомчою комісією було рекомендовано до затвердження 219 проектів, наданих 11 регіонами: Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Закарпатською, Київською, Полтавською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Хмельницькою областями та м. Києвом.

"Комісія рекомендувала до затвердження КМУ проекти із обсягом фінансування 1 009 598,420 тис гривень. Серед них зокрема 955,639 тис гривень на погашення кредиторської заборгованості, що утворилась за рахунок фонду 2015 року. Нерозподілений залишок коштів ДФРР становить 1 990 401,580 тис грн", – розповів віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, в 2016 році у Державному фонді регіонального розвитку передбачено 3 млрд грн на реалізацію інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку. Для оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів вимогам законодавства Мінрегіон створив відповідну Міжвідомчу комісію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.05.2016 21:21
Переглядів354
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг