"Політика Вітіва – політика подвійних стандартів", – депутат Волиньради

Депутат Волинської обласної ради Анатолій Вітів запропонував не підтримувати на черговій сесії облради проект рішення "Про бюджетний регламент Волинської обласної ради". Таку позицію обранця громади назвали "політикою подвійних стандартів".

Про це написав депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський на своїй сторінці у Facebook.

"Вважаю таку позицію голови комісії політикою подвійних стандартів, адже цей документ покликаний додати публічності бюджетному процесу, дає більше можливостей депутатам, як представникам громади, а також і громадському середовищу впливати на бюджетотворчий процес, впорядковує його, на чому неодноразово наполягала політична сила, яку представляє п. Вітів!" – зауважив Імберовський.

Із його слів, Вітів неодноразово критикував і департамент фінансів, і ВОДА в одноосібності при прийнятті бюджетних рішень, не враховуючи думку депутатів обласної ради.

"Маю надію, що за той час, який залишився до пленарного засідання усі депутати, в тому числі і представники ВО "Свобода" ще раз уважно ознайомляться із цим документом і нормами викладеними у ньому, та підтримають його, надавши свої, слушні пропозиції і зауваження!" – резюмував депутат.

Нагадаємо, що у стінах Волинської обласної ради опрацювали "Бюджетний регламент". Ініціатором проекту є голова фракції "Самопоміч" Михайло Імберовський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.05.2016 10:46
Переглядів471
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг