«СКФ Україна» в день Святого Миколая у Луцьку організував благодійну акцію

Волинське підприємство АТ "СКФ Україна" у рамках благодійної акції "Святий Миколай у кожну домівку" придбало планшети та солодкі дарунки для дітей загиблих учасників АТО.

На зустріч із дітьми героїв-лучан, що загинули, приїхали Луцький міський голова Микола Романюк, технічний директор АТ "СКФ Україна" Нікі Хомс, Гендиректор підприємства Володимир Цибульський та члени колективу заводу, - йдеться на сайті благодійного фонду "Волинь-2014".

Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан наголосила, що нині "особливою зустріччю" започатковується цикл заходів, спрямовану на підтримку родин, які її потребують у Луцьку.

Микола Романюк зазначив, що напередодні свят всі хочуть дива. Він найперше низько вклонився присутнім і запевнив, що подвиг їхніх рідних не забудуть. Міська рада, за словами градоначальника, завжди готова допомогти цим сім'ям. За величезну постійну допомогу в цьому він подякував керівництву АТ "СКФ Україна".

Гендиректор АТ "СКФ Україна" Володимир Цибульський нагадав, що їхня поміч – не одноразова акція. Тож діток, присутніх нині, він уже навіть впізнає. І подібну допомогу вони розуміють як власну відповідальність, тож не тільки відгукуються на прохання міського голови посприяти у тих чи інших питаннях, а й самі ініціюють її. Цибульський запевнив – на них можна і надалі розраховувати, бо розуміння необхідності подібних акцій є у кожного працівника підприємства. Вітаючи присутніх із прийдешніми святами, він також побажав найперше миру і добра.

Нікі Хомс висловив розуміння того, що нині в Україні – дуже складні часи. Але, за його словами, потрібно дивитися у майбутнє і приносити радість у чиєсь життя. Він додав, що освіта дітей – важливий складник розбудови майбутнього.

Після вручення подарунків гості свята подякували і керівництву "СКФ Україна" та міському голові за постійну підтримку їхніх родин.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.12.2015 18:02
Переглядів987
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг