На Волині держслужбовцям обіцяють збільшити зарплату

Підвищення заплат обіцяють держслужбовцям Волині, відповідні зміни впроваджують на законодавчому рівні. Оплата праці буде у двічі вища від прожиткового мінімуму, передбачені й доплати.

Як поінформував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк під час наради голови облдержадміністрації з керівниками департаментів, управлінь та органів місцевого самоврядування 21 грудня, Верховна Рада України нещодавно прийняла Закон "Про державну службу", відповідно до якого й передбачена вища зарплата, - інформують Хроніки Любарта.

"Оплата парці буде складатися із посадового окладу, надбавки за ранг, вислугу років та додаткові навантаження, якщо тимчасово відсутній основний працівник. Буде 9 груп оплати плати праці. Найменш оплачувана група (9-ий ранг) отримуватиме не менше двох мінімальних розмірів зарплати", - зазначив чиновник.

Так, Верховна Рада України 10 грудня 2015 року ухвалила Закон України "Про державну службу"(законопроект № 2490).

Відповідно до закону, встановлюється 3 категорії та 9 рангів посад державної служби: категорія "А" (1, 2, 3 ранг) — вищий корпус державної служби; категорія "Б" (3, 4, 5, 6 ранг) — керівники структурних підрозділів органів державної влади; категорія "С" (6, 7, 8, 9 ранг) — інші посади державної служби, не віднесені до категорій "А" і "Б". Кількість посад категорій "А" і "Б" в державному органі становитиме не більше третини його штатної чисельності.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик висловив сподівання, що завдяки таким змінам у державі поменшає корупції.

"Це підвищить статусність, адже на сьогодні найбільше зло України – корупція. Говорити про боротьбу чиновника з цим, який має зарплату 1800 гривень – смішно, тому підвищення зарплати може принципово змінити ситуацію", - наголосив губернатор.

На сайті Верховної Ради вказано, що Закон направили на підпис Президенту (18.12.2015). Якщо він його не заветує, то в дію вступлять зімни з 1-го травня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.12.2015 20:25
Переглядів372
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг