Ковельський ветсанзавод тимчасово припинив діяльність

Дирекція Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод" повідомила про тимчасове припинення діяльності з 11 травня цього року.

Таку відповідь дала Волинська облдержадміністрація на рішення облради "Про питання здійснення окремих видів господарської діяльності Ковельської філії державного підприємства "Укрветсанзасод" до часу забезпечення нормативів екологічної безпеки".

Обласна державна адміністрація звернулася до керівника ДП "Укрветсанзавод" щодо вжиття заходів та передбачення необхідних обсягів фінансування у 2016 році на проведення реконструкції та модернізації Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод".

Оскільки питання щодо функціонування підприємства залишається невирішеним, дирекція Ковельської філії повідомила про тимчасове припинення діяльності з 11 травня 2016 року.

Також в ОДА повідомили, що на території області відсутні інші утилізаційні пункти, а повне припинення функціонування підприємства може призвести до критичної екологічної ситуації в області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗАМІСТЬ КОВЕЛЬСЬКОГО ВЕТСАНЗАВОДУ МОЖЕ ВИРОСТИ ПІДПРИЄМСТВО МАРТИНЯКА, -ЗМІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.05.2016 16:49
Переглядів401
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг