Волинська компанія взяла участь у міжнародній виставці в Амстердамі

Компанія ПАТ "ВГП" основною торговою маркою якої є ТМ "Ruta", яка виробляє паперові рушники, туалетний папір, носові хустинки, косметичні та столові серветки, взяла участь у одній з найбільших міжнародних виставок "World of Private Label", PLMA (Private Label Manufacturers Association).

Виставка цьогоріч відбувалася 24-25 травня в місті Амстердамі (Нідерланди).

"Будучи одним із лідерів українського ринку, ПАТ "ВГП" успішно експортує свій товар як під особистими торговими марками, так і під брендами всесвітньо відомих мереж, у понад 17 країн світу. Провідні технології, наявність міжнародних сертифікатів, необхідних для експорту товарів у країни ЄС, а також багаторічний досвід у виготовленні паперової продукції СГП, надає можливість компанії конкурувати на рівних з провідними світовими виробниками", – розповів генеральний директор ПАТ "ВГП" Ілля Мірецький.

Підприємство другий рік постпіль бере участь у виставці та представляє Україну на міжнародній арені, демонструючи усьому світу, що вітчизняні виробники пропонують високоякісні та конкурентоспроможні товари.


Довідка:

Вже протягом 30 років PLMA є місцем зустрічі виробників та представників торгових мереж. Участь у виставці дає змогу познайомитись з новими продуктами, встановити корисні контакти і відкрити нові ідеї для успішного бізнесу. Щороку виставку відвідують близько 12 000 професіоналів рітейлу.

На виставці PLMA's 2016 "WorldofPrivateLabel" було представлено 4300 стендів, розміщених у 60 національних та регіональних павільйонах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "У ЄВРОПІ СПЕРШУ НЕ ХОТІЛИ МАРКУВАННЯ "MADE IN UKRAINE", – ГЕНДИРЕКТОР ПАТ "ВГП", ТМ "RUTA"

ЯК У ЛУЦЬКУ ВИГОТОВЛЯЮТЬ СЕРВЕТКИ

ЯК У ЛУЦЬКУ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР ТА ПАПЕРОВІ РУШНИКИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
31.05.2016 21:00
Переглядів1278
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг