Наскільки "прозорі" органи влади на Волині

Упродовж більш ніж півроку в рамках проекту Платформа "Омбудсман плюс" в усіх областях України проходив масштабний моніторинг дотримання законодавства про доступ до публічної інформації.

Так, монітори проекту на місцевому рівні дослідили роботу обласних та міських рад обласного значення, а також обласних державних адміністрацій, – повідомляє Центр демократії і верховенства права.

Усіма можливими способами подали більш ніж 700 запитів (зокрема, й повторних) на публічну інформацію, відвідали 40 засідань сесій міських та обласних рад, а також дослідили організацію роботи спеціальних місць, створених розпорядниками для роботи запитувачів із документами безпосередньо у приміщенні таких розпорядників.

Аналізуючи отримані результати моніторингу, експерти проекту не тільки зробили зріз найбільш актуальних проблем у сфері доступу до публічної інформації, з якими зіштовхнулися монітори у своїх регіонах, а й напрацювали необхідні рекомендації розпорядникам інформації.

Органи влади на Волині, відповідно до загальних результатів моніторнигу, потрапили до переліку міських та обласних рад і райдержадміністрацій з найкращими показниками дотримання законодавства про доступ до публічної інформації.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.06.2016 09:29
Переглядів590
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг