На Волині бізнесменам пропонують 99 земельних ділянок

У Волинській області визначили 99 привабливих для ведення бізнесу земельних ділянок не сільськогосподарського призначення, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Волинські землевпорядники, які здійснили цю роботу, визначили із земель державної та комунальної власності вільні інвестиційно-привабливі наділи загальною площею 506 га, які або право оренди яких пропонують для продажу на земельних торгах, аби в подальшому реалізувати там проекти з різних галузей економіки, – повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

Зокрема, 35 ділянок площею 223,2 га у власність та 64 наділи площею 282,5 га – в оренду.

У цьому переліку – ділянки для будівництва об'єктів промислового, комерційного та рекреаційного призначення, житлового будівництва, розміщення логістичних центрів, регіональних гуртових ринків сільськогосподарської продукції, об'єктів дорожньої інфраструктури, які можуть зацікавити бізнес, зокрема й іноземний.

"Наша область є прикордонною, чимало багато інвесторів зацікавлені у налагодженні співпраці та розвитку своєї справи тут", - каже начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Найбільші площі пропонованих інвесторам наділів – у містах Ковель (137,9 га) та Нововолинськ (73,4 га), а також – у Любомльському та Луцькому районах (72,4 та 53,2 га відповідно).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.06.2016 16:21
Переглядів353
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг