Волиняни сплатили майже два мільярди гривень податків

Упродовж січня-травня на Волині зібрали 1,7 мільярда гривень податкових платежів.

Сума сплачених волинськими платниками податків до бюджетів всіх рівнів перевищує минулорічні показники на 37,8 %, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

"Додаткових 463 мільйони гривень податків до факту надходжень минулого року свідчать про більш ефективні процедури адміністрування платежів, над чим органи ДФС працюють постійно, та є прямим результатом заходів у напрямку детінізації економіки", – прокоментувала ситуацію зі сплатою податків начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, вагомого позитиву в динаміці податкових платежів вдається досягати завдяки високій податковій культурі більшості платників податків та постійному конструктивному діалогу фахівців ДФС з представниками відповідального бізнесу.

Світлана Савчука запевнила, що органи ДФС системно працюють над зручними для платників електронними сервісами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.06.2016 08:19
Переглядів367
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг