"Різниця між мобілізованими і контрактниками дуже велика", – командир військової частини на Волині

Для підготовки мобілізованого військовослужбовця, служба якого триває рік, а то й більше, потрібно значно більше коштів, ніж для контрактників.

Про це розповів командир військової частини №0259, яка базується у Володимирі-Волинському, Олександр Жакун у середу, 15 червня, під час прес-конференції у приміщенні обласного військового комісаріату.

"Різниця між мобілізованими і контрактниками дуже велика. Для мобілізованого дуже великі затрати. Мобілізований військовослужбовець проходить службу рік. Для його підготовки потрібні великі кошти. Для контрактника не потрібно стільки затрат пального, грошей тощо.

Олександр Жакун наголосив, що для військових, які служать за контрактом, є значно більше переваг, аніж для мобілізованих.

"Це пов'язано з тим, що все-таки і Президент, і Верховна Рада прийняла ряд законів, законодавчих актів, які стимулюють військову службу за контрактом", – зазначив Жакун.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик підкреслив, що чимало бійців, які служили у військовій частині В0259, підписали контракти за фактом демобілізації.

"Величезна різниця між мобілізованими та контрактниками. Не тільки в затратах на підготовку, а й в моральному дусі, виконанню відовідних обов'язків", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.06.2016 21:02
Переглядів597
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг