Округ № 23: луцький радикал для агітації використав електроопору

Фото: Руслан Пилипчук

На Волині кандидат у народні депутати у 23-му виборчому окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Була порушив порядок розміщення друкованих агітаційних матеріалів, розмістивши агітаційні листівки на електроопорі у Маневицькому районі.

Відповідний факт зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 23 червня.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА 23 червня зафіксував у с. Копилля на вул. Радянській агітаційну листівку із зображенням кандидата у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Були. Листівка була прикріплена до електроопори. На листівці міститься інформація про замовника, установу, що здійснила друк, тираж та відповідальну за друк особу.

Відповідно до ч. 8 ст. 69 Закону України "Про вибори народних депутатів України" місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніш як за сто днів до дня виборів відводять місця у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації з додержанням принципу рівних умов.

Згідно з рішенням Копиллівської сільської ради від 19 травня 2016 р. № 21 для розміщення агітації в населеному пункті відведено стенд біля адміністративного будинку на вул. Радянській та інформаційний стенд "Проміжні вибори – 2016", що знаходиться у адміністративному будинку на першому поверсі. Використання інших місць для розміщення друкованої агітаційної продукції не передбачено.

Представники Громадянської мережі ОПОРА взяли коментар з цього приводу в кандидати у народні депутати України по 23-муу виборчому округу Сергія Були.

"Я про це нічого не знаю. Добре, що ви мені сказали. Ми не використовуємо на стовпах такої агітації. Якщо дійсно таке було, то я зараз передзвоню керівнику штабу. Можливо, це агітатор проявив ініціативу власну про яку я не знаю", - зазначив у телефонному коментарі Сергій Була.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.06.2016 15:25
Переглядів918
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:14
28.06.2016
Colonel
А як же принцип ; що не заборонено, то можна? Де можна сільрада визначила. а де ні?. Де сказано . що на стовпі не можна?!
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг