Гунчик вимагає провести перевірку будівельних компаній

Автор: Руслан Пилипчук

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик дав розпорядження провести аудит та перевірку на відповідність ліцензій будівельних компаній.

На сьогоднішній день в області 263 підприємства має ліцензію на проведення будівельних робіт. Про це йшлося 28 грудня під час оперативної наради у голови Волинської обласної державної адміністрації.

Заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області Сергій Шемейко повідомив, що у четвертому кварталі 2015 року було проведено 34 перевірки будівельних підприємств, в результаті яких було анульовано три ліцензії, 12 підприємствам зупинили дію ліцензій, 17 отримали час на усунення недоліків.

В свою чергу Володимир Гунчик хоче, щоб управління провело повний аудит та перевірку усіх будівельних компаній в області на відповідність їхніх ліцензій.

"Я стикнувся з підприємствами, які крім назви і ліцензії нічого не мають. Звертаюся з проханням провести у першому кварталі 2016 року повний аудит і перевірку на правдивість будівельних компаній, які працюють у Волинській області, з метою підтвердження діяльності ліцензіям", - розпорядився Гунчик.

При цьому голова Волинської ОДА зауважив, що перевірки не повинні мати вигляд наїзду з метою отримання відкату.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.12.2015 11:02
Переглядів411
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:00
28.12.2015
Лучанин
Заявив зо перевфрки не повинні мати "наїзду", окрім заяви буде якийсь контроль??? Чи дійсно так і є і чи не вчмняєтьс тиск на окремі структури???
15:26
28.12.2015
Іванко
0
0
То все так, сказати аби сказати) Щоб якщо буде заявка відмазатись по бисторому!
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг