На дорогах Волині зважуватимуть вантажівки цілодобово

Інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції за технічної підтримки ДП "Волинський облавтодор" спільно з представниками громадськості на пересувному комплексі габаритно-вагового контролю перейшли на цілодобовий режим роботи.

Про це інформує прес-службі облавтодору.

Вони нагадують перевізникам та водіям, що у місці здійснення габаритно-вагового контролю, згідно ПДР, на вимогу працівника пункту габаритно-вагового контролю або працівника МВС водій вантажного автомобіля (в тому числі механічного транспортного засобу) повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

а) передати для перевірки документи, зазначені в підпунктах "а", "б" і "г" пункту 2.1 цих Правил;

б) надати транспортний засіб та причіп (за наявності) для вагового та/або габаритного контролю відповідно до встановленої процедури.

Щоб зняти можливі непорозуміння, в облавтодорі звертають увагу перевізників і водіїв, що здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів передбачено: Законом України "Про автомобільний транспорт", Законом України "Про дорожній рух", Правилами дорожнього рух затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 10 жовтня 2001 року (зі змінами), Постановою Кабінету Міністрів від 27 червня 2007 року № 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування".

Зокрема, у цій постанові зазначено, що "габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування здійснюється Укртрансбезпекою, її територіальними органами та відповідними підрозділами МВС, що забезпечують безпеку дорожнього руху".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.07.2016 18:46
Переглядів393
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг