"Я прийму будь-яке рішення волинської громади", – Гунчик про вибори у 23 окрузі

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик мав нагоду зустрітися із делегатами Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з керівником Юккою Туононеном.

Також у зустрічі взяли участь Антон Філло – міжнародний спостерігач СММ ОБСЄ та Алтинай Мирзабекова – спеціаліст забезпечення зв'язків із ЗМІ СММ ОБСЄ у західному регіоні, – повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Окрім загальних питань суспільно-політичного життя області, міжнародний спостерігач СММ ОБСЄ Антон Філлоло поцікавився у голови облдержадміністрації ситуацією, яка склалася на Волинській митниці та майбутніми виборами у 23 виборчому окрузі.

"Суть проблеми, що склалася на митниці, полягає в тому, що існує майже 100 підприємств, які акредитовані на Волинській митниці, а податки сплачують в інших областях. Мене, як керівника виконавчої гілки влади, відверто непокоїть така ситуація, оскільки для розвитку області вкрай важливе наповнення місцевих бюджетів. Відтак, прийнято рішення вивчити ситуацію та зустрітися із представниками бізнесу, щоби зрозуміти суть проблеми. Ми – влада – у жодному разі не вмішуємося в роботу бізнесу, ми запитуємо, чим допомогти", – розповів Володимир Гунчик.

Що ж до виборів, які відбудуться 17 липня 2016 року, то голова облдержадміністрації відповів, що обирає позицію нейтралітету:

"Це вибори мажоритарні. Відтак, громада сама має вирішити кому довірити представляти та відстоювати свої інтереси в найвищому законодавчому органі в Україні. Я, як представник Президента України в регіоні, прийму будь-яке рішення волинської громади", – сказав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.07.2016 10:56
Переглядів503
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:17
11.07.2016
Григорій
А як не прийме, скаже "нє нравіцца" і що? Оголосить нові вибори?т поміняє бюлетені, протоколи? чи просто відмудохає переможця перегонів? Які варіанти.....
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг