Волинські фіскали придумали як зберегти в області податки великих платників

Головне управління Державної Фіскальної Служби України у Волинській області спільно з Управлінням Державного Казначейства України у Волинській області пропрацювали план збереження 10% податку на прибуток від великих платників податків у бюджеті області.

При розробці змін до Податкового кодексу була передбачена норма, щодо подачі звітності та сплати податків по загальнодержавних податках і зборах, призначення яких або їх частки є у обласні бюджети, до контролюючих органів за місцем попереднього обліку. Така норма була передбачена у всіх урядових проектах змін до податкового кодексу, та не викликала зауважень. Про це 28 грудня на оперативній нараді в голови Волинської обласної державної адміністрації повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.

Проте, Харченко не впевнена, що саме так і буде у 2016 році, оскільки відсутній повний текст нещодавно прийнятого Податкового кодексу.

На випадок виникнення ситуації зі змінами до кодексу, ДФС спільно з Державним Казначейством України у Волинській області пропрацювали план дій у випадку внесення змін, а саме - в такому випадку будуть відкриті окремі рахунки для обліку надходжень, податку на прибуток, відповідних платників податків, за місцем попереднього обліку контролюючим органом. Необхідні дані для відкриття таких рахунків Головному управлінню ДФС у Волинській області було надано Казначейством листами від 23 грудня та повторно від 25 грудня.

"Відкриття таких рахунків дещо ускладнить облікову політику, але забезпечить надходження 10% податку на прибуток у бюджет області", -говорить Тетяна Харченко.

У свою чергу Володимир Гунчик підкреслив, що такий підхід до роботи є прикладом відстоювання інтересів області та збереження надходжень до бюджету.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.12.2015 13:40
Переглядів301
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг