Гунчик вимагає активнішої роботи від екологічної інспекції

Володимир Гунчик вважає, що Державна екологічна інспекція у Волинській області працює недостатньо активно, що призводить до погіршення екологічної ситуації у області.

З листопада екологічна інспекція було видано 186 приписів, було зроблено одне подання до прокуратури та сім до міліції та СБУ, відкрито сім кримінальних справ, які було передано до суду. Про це 28 грудня на оперативній нараді в голови Волинської ОДА повідомив керівник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук.

Він зазначив, що по лісу загальна сума виписаних штрафів становила 14 396 гривень, при тому, що сума збитків становила 3 мільйони 725 тисяч гривень.

В свою чергу Володимир Гунчик заявив, що інспекція мусить працювати набагато активніше, оскільки "половина області – сміттєзвалище", на території області проводиться незаконний видобуток піску та знищено велику кількість лісів, в тому числі на заповідних територіях.

Очільник області переконаний, що доки інспекція працює неналежним чином, екологічна ситуація на Волині погіршується.

"Ні одна людина не прийшла до мене зі скаргою на вас, це говорить, що інспекція тихенько живе, робить якісь там собі протокольчики, а екоситуація у області міняється у гірший стан", -сказав Гунчик.

Він закликає вирішувати екологічні проблеми розробляючи конкретні заходи, щодо екологічних ресурсів у рамках програми "Екологія 2020" залучаючи для розробки проектів активістів та громадські організації.

"Дана програма повинна стати планом дій всіх органів влади, громади на ці 5 років. Структури відповідальні за провадження цієї програми повинні звітуватися перед громадою різних рівнів. Вважаю, що одним з найнебезпечніших явищ економіки області у майбутньому є погана екологія, що може призвести до зменшення надходжень в бюджети, небезпеки громадян, а також стати фактором який може завадити вступу до ЄС", - підсумував очільник області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.12.2015 17:38
Переглядів381
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг