У начальника волинського потяга забрали премію через шансон

Начальника потягу "Ковель-Київ" позбавили премії за увімкнення пісні "Золотые Купола" Михайла Круга.

Cкаргу на дії працівників потяга написав український композитор і директор радіо "Промінь" Роман Коляда, - повідомляє "Вголос".

"Яким чином стає можливим у час, коли "русскій мір" топче українську землю чоботами своїх найманців, що людям у поїзді, у тому числі військовим, пропонують (а фактично нав'язують) слухати один з найнизькопробніших зразків "культури" того самого "міра"? Хто відповідальний за те, що у публічному просторі звучить цей класичний зразок того, що має назву "блатняк" і яке він понесе за це покарання?", – зауважив він.

Днями музикант отримав офіційну відповідь керівництва "Укрзалізниці".

"Начальник поїзда Шульгач І. П. пояснила, що за 30 хв до прибуття поїзда на станцію Київ, нею було увімкнено внутрішню поїзну радіомережу, яка транслювала з ефіру новини і музику, але не звернула увагу на музичний твір та виконавця. Рішенням наради керівництва депо начальника поїзда Шульгач І. П. позбавлено преміальної оплати за грудень 2015 року", – йдеться у відповіді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.12.2015 09:55
Переглядів821
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг