Нововолинський мясокомбінат взяв участь у міжнародній виставці делікатесів

Продукція ТзОВ "ВМП" приймала участь у міжнародній благодійній виставці "SHOM – Spouses of Head´s of Mission" у місті Варшаві.

Традиційно ярмарок-виставка проводився у готелі "Маріот" - у центрі польської столиці. Українські товари підкорила вибагливого споживача високою якістю, натуральним смаком та національним колоритом.

Позитивна атмосфера благодійного ярмарку тісно переплелася із передріздвяними мотивами, що заполонили святково прибрані вулиці міста. Благодійне міроприємство за сприяння міністерства закордонних справ Польщі за 16 років свого існування стало чудовим звичаєм, а кількість учасників з різних країн за останній період сягає 5 тисяч.

Продукція Нововолинського м'ясокомбінату отримала чимало схвальних відгуків від учасників виставки. Окремо слід відзначити і особливу увагу до продукції з боку Надзвичайного і Повноважного Посла України в Польщі Андрія Дещиці та його родини.

Гостинні посмішки, апетитні м'ясні делікатеси від Нововолинського м'ясокомбінату яскраво розкрили щедру волинську душу для всієї Європи. Крім яскравих емоцій та теплих відгуків разом із іншими учасниками виставки ми внесли свою лепту до благодійного фонду в підтримку соціально незахищених людей, що потребують цього найбільше.

Усі кошти, що були отримані в результаті торгівлі на святковій ярмарці, урочисто передані до благодійного фонду SHOM – Spouses of Head´s of Mission по закінченню виставки.

Участь у міжнародній виставці дала можливість представити європейській спільноті високу якість та розмаїття вишуканих українських м'ясних делікатесів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.12.2015 11:50
Переглядів338
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг