Гунчик оцінив роботу ОДА на сім балів з 10

Автор: Руслан Пилипчук

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик прозвітував про роботу ОДА у 2015 році.

Голова Волинської ОДА вважає, що його головним завданням було забезпечення стабільності і спокою у громаді. Про це Володимир Гунчик розповів 29 грудня на пресс-конференції.

"Війна на сході не може бути припинена в один день, 2015 рік став відліком, коли Україна зробила відповідні кроки в Мінську, прийнявши для себе рішення боротися за окуповані території мирним шляхом. Попри всі намагання України вирішити ці питання переговорами, найбільша відповідальність лягла на місцеву владу, оскільки потрібно було донести важливість прийнятих у Мінську рішень до людей", - розпочав звіт Гунчик.

Посадовець наголошує, що було перевиконання бюджетів усіх рівнів у обсязі 500 мільйонів гривень. На 150 мільйонів гривень понизили залишок із незакінченого будівництва, загальний обсяг якого 450 мільйонів гривень.

Також Гунчик відзначив, що з "більш-менш" нормальним фінансуванням закінчує рік вугільна галузь на Волині. 88 мільйонів гривень було видано на ліквідацію заборгованості по заробітній платі шахтарям ДП шахта №10 "Нововолинська", проводиться реорганізація шахти № 1. Посадовець зауважив, що у нього запланована зустріч із шахтарями, на якій вони обговорять перспективи розвитку Волинського вугільного басейну.

Голова звернув увагу на те, що вдалося залучити державні кошти в розвиток інфраструктури і пообіцяв у 2016 році повністю відремонтувати дорогу Луцьк-Львів.

Багато зроблено в частині трансприкордонного співробітництва: 32 грантових проекти працюють у Волинській області, зокрема запущено проект Світого Банку по Управлінню охорони здоров'я по якому вже надійшло 280 тисяч доларів.

Володимир Гунчик підкреслив, що є дуже багато зауважень і пропозицій до роботи голови ОДА, а також велика кількість критики, але в цьому році, ця критика стала для нього фактором підтримки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.12.2015 16:00
Переглядів337
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018 22-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг