Нове обличчя у Верховній Раді: що обіцяла Констанкевич на довиборах-2016

Вчора, 21 липня, завершився підрахунок голосів на довиборах у Верховну Раду. Право стати народними депутатами отримали 7 переможців у одномандатних виборчих округах у Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Полтавській, Херсонській і Чернігівській областях.

Оскільки напередодні виборів кандидати встигли роздати чимало обіцянок, видання "Слово і Діло" вирішило навести найголовніші з них у політичній програмі кожного з майбутніх народних лепутатів.

Переможницею на довиборах у 23-му окрузі на Волині стала представниця "УКРОПу" Ірина Констанкевич, яка набрала 57,4 % обійшовши свою найсильнішу суперницю Людмилу Кирду на цілих 44,5 %.

Напередодні виборів вона встигла дати 11 обіцянок, які має виконати за час роботи у Верховній Раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИБОРИ В 23 ОКРУЗІ: ТРІУМФ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ

Зокрема, вона пообіцяла ініціювати створення нових робочих місць для пришвидшення реабілітації бійців АТО, збільшити видатки на профілактику захворювань та реалізацію проектів у дитячій медицині, а також відстоювати збільшення фінансування територіальних громад.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.07.2016 18:21
Переглядів531
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг