Дорога «Луцьк-Львів» може бути збудована до червня, – депутат

Автор: Руслан Пилипчук

Голова постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій розповів як область може заробити на митниці.

За чинним законодавством України, перевиконання плану по митних платежах передбачає надходження 50% перевиконаних коштів до обласного бюджету. Про це розповів на засіданні постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій, голова комісії Роман Микитюк, який багато років поспіль очолював Ягодинську митницю.

З його слів, у листопаді обласний бюджет уже отримав 50 мільйонів гривень з перевиконання митних платежів, у грудні очікується 25 мільйонів надходжень до бюджету.

Разом з тим, Микитюк підрахував, що область зараз втрачає приблизно 200 мільйонів гривень щомісяця, через перехід підприємств, котрі займаються імпортом, на Рівненську митницю.

Депутат стверджує, що план на надходження з митних платежів до держбюджету упродовж року приблизно складатиме 450 мільйони гривень. При цьому, Волинська митниця обслуговує імпортерів на суму в 500 мільйонів гривень. Якщо повернути імпортерів на Волинську митницю, буде отримано ще 200 мільйонів гривень. Це дозволить області отримувати 100 мільйонів щомісяця з перевиконання митних платежів.

Микитюк зазначив, що якщо провести цю роботу вдало і вчасно, то можна буде побудувати дорогу "Луцьк – Львів", робота над якою фінансується саме з коштів, отриманих з митних платежів, до червня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.12.2015 18:37
Переглядів373
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг