32 заправки WOG виставили на продаж

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами юридичних осіб, виданими ВАТ "Банк Форум".

Про це сказано у повідомленні прес-служби фонду, – пише OilNews.

Відзначається, що на початок травня загальна заборгованість за договорами перевищила 1 млрд грн. При цьому позичальники ведуть активну господарську діяльність і в стані ліквідації не перебувають.

"Кредитні договори були укладені в 2013 році. Забезпеченням по ним виступають нежитлові приміщення в Києві загальною площею понад 10 тис кв. м і 32 АЗК на території України, більшість яких зосереджена в західній частині країни", – інформують в повідомленні.

Лот виставляють на торги вперше. Його початкова вартість становить 849 млн грн. Варто зазначити, що на сьогодні це найдорожчий лот, виставлений на продаж Фондом гарантування.

Торги відбудуться на електронному майданчику ТОВ "СЕТАМ" 23 серпня 2016. Заявки на участь в аукціоні прийматимуть до 22 серпня.

Згідно з фотографіями, опублікованими на сайті фонду, мова йде про продаж саме АЗК WOG.

Відзначимо, що банк "Форум" має майнові права на більш ніж 40 українських АЗС. Більшу половину з них складають АЗС компанії WOG.

Довідково:

Мережа автозаправних станцій, яка працює під брендом WOG, налічує 512 об'єктів у всіх областях України.

Компанія імпортує нафтопродукти із заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Щорічний імпорт нафтопродуктів компанії становить близько 2 млн тонн.

Вона також має 32 нафтобази, 250 бензовозів, стаціонарні та пересувні лабораторії перевірки якості нафтопродуктів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.07.2016 10:31
Переглядів1357
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:25
03.08.2016
Ірина
Дуже некоректний заголовок. Мова іде про реалізацію права отримувати платежі за кредитом. Право власності на азс перейде після того, як власник перестане виконувати своі зобов'язання по діючому кредиту та після судового рішення і реалізаціі заставного майна в рамках виконавчого рішення.. Пишіть тексти коректно і статті називайте теж!
останні новини
22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг