Як мати зиск з 22 озер: жителів Старовижівщини вчили вести турбізнес

Чотири десятки власників особистих селянських господарств взяли участь у семінарі-тренінгу із сільського туризму.

Організатори заходу (департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА) вражені таким ажіотажем, адже планували до 30 учасників.

"Місцеві жителі починають усвідомлювати який потенціал не використовувався до цього часу. А це 22 озера, ріки, ліси, культурна спадщина, цікавезна історія, традиції та фольклор, місцева кухня", - написав Віталій Чернець, начальник відділу інфраструктури департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА на своїй сторінці у Facebook.

Учасникам розповіли про основи започаткування діяльності з сільського туризму, законодавчу базу, вимоги до облаштування садиб, маркегинг.

Спікерами виступили Ніна Пахомюк, експертка з ГО "Волинські перспективи" та Катерина Шкльода з ГО "Клуб екологічного туризму", яка розповіла про реалізацію проектів за кошти міжнародної технічної допомоги та бренд "Полісся".

Також власним досвідом поділився гість із Білорусі Георгій Грибов, який є власником садиби в Брестській області вже 10 років займається сільським туризмом

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.12.2015 12:39
Переглядів971
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг