WOG спростовує інформацію про продаж 32 заправок

Інформація про продаж Фондом гарантування вкладів фізичних осіб 32 АЗК WOG не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-служба компанії WOG.

Як зазначають представники компанії, в ЗМІ з'явилися неправдиві повідомлення про "виставлення на продаж 32 АЗК WOG, купівля та/або будівництво яких було прокредитоване банком "Форум"".

Компанія WOG спростовує інформацію таким чином:

"Банк "Форум", який на сьогодні є банкрутом, та щодо якого відбувається процедура ліквідації, у минулому видав кредит на купівлю та/або будівництво 32 АЗК WOG. Враховуючи той факт, що банк "Форум" знаходиться у стані ліквідації, право отримувати платежі за кредитними договорами та інші активи банку переходять до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. За процедурою цей Фонд виставляє на продаж право отримувати платежі за кредитами, виданими банком, що ліквідується", – зазначають у компанії.

За інформацією прес-служби, кредитний портфель WOG у банку "Форум" є системно структурованим з чітким графіком погашення майже до 2020 року.

"Враховуючи викладене, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виставляв на продаж 32 АЗК WOG. Ці АЗК були, є, і ми впевнені будуть власністю компанії WOG. 
Водночас, Фонд виставив на продаж право стягнення кредиторської заборгованості по кредиту, що є стандартною діловою практикою у подібних випадках", – стверджують представники компанії. 


У компанії наголосили, що вони вживатимуть всіх необхідних заходів для забезпечення збереження активів і не допущення недобросовісних дій з боку третіх осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 32 ЗАПРАВКИ WOG ВИСТАВИЛИ НА ПРОДАЖ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
29.07.2016 21:26
Переглядів634
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг