Волинь – серед областей-невдах за показником екологічного забруднення

Більшість каналізаційно-очисних споруд на Волині застарілі та потребують капітального ремонту і реконструкції у зв'язку зі закінченням амортизаційного терміну їх роботи.

Екоінкспекція перевірила об'єкти водопровідно-каналізаційного господарства, на яких експлуатується 29 каналізаційно-очисних споруд з випусками стічних вод у поверхневі водні об'єкти. Вони відносяться до об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку, – про це заявив начальник Державної екологічної інспекції в області Олександр Ткачук, за інформацією ІА "ZIK".

"На жаль, як показали результатами аналізу та дослідження каналізаційно-очисних споруд, переважна їх більшість побудовані в 70-х роках, технологічно і технічно застарілі та потребують капітального ремонту і реконструкції через закінчення амортизаційного терміну їх роботи", – заявив Олександр Ткачук.

За словами посадовця, Волинь займає 23 місце серед областей України за обсягом викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

"На Волині найбільш забрудненими є обласний центр та міста обласного значення. Основними джерелами забруднення атмосферного повітря в даних населених пунктах є автомобільний транспорт", – зазначив глава Держекоінспекції в області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.12.2015 15:58
Переглядів540
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг