Дві волинські шахти можуть ліквідувати

На більшості державних шахт застаріле обладнання, що призводить до неефективності їх роботи. Саме тому 17 копалень, серед яких дві волинські, можуть ліквідувати.

Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун, – інформує БУГ.

Так, під час наради, яка відбулась 4 серпня за участю Міністра Ігоря Насалика та заступника Міністра Анатолія Корзуна, обговорили проблемні питання роботи галузі. Ігор Насалик запевнив шахтарів, що міністерство вживає необхідних заходів для погашення заборгованості із заробітної плати. Зокрема, прийнято рішення про перерозподіл коштів, виділених Міненерговугілля із Державного бюджету, і ці 200 млн гривень найближчим часом дійдуть до шахтарів.

Окрім того, міністр запропонував здійснювати виплати шахтарям двічі на місяць, як це передбачено галузевою угодою, щоб усі шахтарі мали рівні умови і вчасно отримували зароблені кошти.

Анатолій Корзун детально проаналізував стан справ у вугільній галузі, зокрема, зупинився на проблемах безпечних умов праці та виплати заробітної плати шахтарям. Заступник Міністра наголосив, що на більшості державних шахт застаріле обладнання, що призводить до неефективності їх роботи. Враховуючи усі проблеми управління подало список підприємств (шахт), які у разі необхідності будуть ліквідовані, серед 17 копалень зазначено "Шахту №1 Нововолинську" та "Шахту №9 Нововолинську".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.08.2016 14:54
Переглядів398
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг