Володимир-Волинський вперше перерахує 4 мільйони реверсної дотації до держбюджету

Бюджет Володимира-Волинського на 2017 рік буде сформовано з реверсною дотацією 4 мільйона гривень.

Про це розповів заступник директора департаменту фінансів Волинської ОДА Володимир Селедець на оперативній нараді 15 серпня.

Зі слів службовця, у наступному році планують зберегти систему міжбюджетного вирівнювання шляхом надання місцевим бюджетам базової дотації та вилучення реверсної дотації до державного бюджету.

З огляду на це із реверсною дотацією у 2017 році буде сформовано бюджет Луцька (-24 мільйони гривень), Луцького району (-10 мільйонів гривень) та Володимира-Волинського.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що Володимир-Волинський вперше за останні роки потрапив до переліку місцевих бюджетів, який дотує державний бюджет.

"Для міста, звичайно, "жалко" віддавати гроші. Але це є позитивна тенденція, яка говорить про динаміку розвитку місцевого бюджету. Ми повинні нормально це сприймати", – зауважив голова ОДА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.08.2016 13:10
Переглядів501
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг