Волинські лісівники виготовили продукції на 12 мільйонів гривень

Консервними цехами державних лісогосподарських підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) за січень-червень виготовлено продукції 3 234,85 тубів (1 туб – 400 кілограм готової продукції), на суму 11 мільйонів 998 тисяч 900 гривень.

Про це Конкуренту розповіли у прес-службі відомства. Зокрема це – сік березовий, суниця подрібнена з цукром, щавель, мед, чорниця, протерта з цукром, варення з полуниці, огірки консервовані, гриби.

За цей же період 2015 році виготовлено 3099,3 тубів продукції на суму 9 мільйонів 777 тисяч 900 гривень.

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко зазначив, що Волинь – єдина область, де при лісогосподарських підприємствах збереглися переробні цехи. Стандарти якості виробництва там – досить високі. Крім того, відбувається постійне збільшення виробничих потужностей.

"Цьогоріч кількість переробленої продукції зросла майже на 13 %, порівняно з аналогічним періодом 2015 року. За умови реалізації цієї продукції, у бюджет надійде три мільйони гривень податків", – зауважив Кватирко.

Слід додати, що упродовж першого півріччя 2016 року було перероблено 1360 тонн березового соку при запланованих 1200 тонн, що на 260 тонн більше, ніж 2015 року.

Проблемою державних переробних цехів є те, що свою продукцію їм важко реалізовувати на території Волинської області. Найбільшою популярністю вона користується за кодоном у Польщі, Німеччині, США. Нині лісівники співпрацють з облдержадміністрацією задля того, аби забезпечувати еклогічно чистою продукцію дітей у волинських школах та садочках.

Довідка

На базі ВОУЛМГ нині діє 6 консервних цехів: у ДП "Ківерцівське ЛГ", ДП "Ковельське ЛГ", ДП "Маневицьке ЛГ", ДП "Колківське ЛГ", ДП "Цуманське ЛГ", ДП СЛАП "Любешівагроліс".

Підприємства спеціалізуються на консервації натурального березового соку, за спеціальними технологіями переробляють лісові ягоди та гриби, вирощують у теплицях помідори, огірки – також для переробки і реалізації.

Продукція консервних заводів експортується до Польщі, Німеччини, Панами, Ізраїлю, США, Канади та інших країн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.08.2016 11:55
Переглядів512
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018 21-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг