Офіційно: у прокурора Волині – новий заступник

Призначили заступника прокурора Волинської області.

Ним став Віктор Швидкий. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Генеральної прокуратури України 16 серпня.

Як інформує Волинське агенттсво розслідувань, Віктор Швидкий тричі очолював обласне управління міліції.

Вперше – за часів, коли головою ОДА був Володимир Бондар: з серпня 2005-ого до січня 2007-ого року.

Після цього працював заступником голови облдержадміністрації, а з січня 2008 року до 2010 – знову начальником УМВС України в області.

У 2014-му Швидкий втретє став начальником міліції Волині:

Під час Революції Швидкий долучається до організації перших патрулів громадян, які через підвішений стан міліції вночі та й вдень оберігали спокій лучан.

В перших числах березня йшлося про те, що Швидкий – серед претендентів на посаду керівника міліції, а за трохи він зайняв кабінет начальника. Перші труднощі, принаймні публічні, з'явилися 9 березня під час Віче в Луцьку. Як пише Четверта влада, натовп зустрів таке призначення неоднозначно: частина людей оплесками, а частина – вигуками "Ганьба!" та свистом.

До такої реакції призвело два фактори: 1) Швидкого хотіли призначити шляхом "кабінетного" розподілу посад, тобто без обговорень з громадськістю, 2) до кандидатури було дуже багато зауважень з боку активістів.

11 березня після тиску громади відбулося обговорення. Воно вийшло емоційним. Активісти озвучили багато запитань і зауваг до Швидкого.

12 березня понад 200 людей зібралися під управлінням міліції, вимагаючи відставки Швидкого, і в той же день він таки написав рапорт.

Нагадаємо: представлення нового прокурора Волині відбулося 16 липня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.08.2016 12:35
Переглядів366
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг