На підготовку волинських лікарень до зими витратять майже 4 мільйони

Ігор Ващенюк

На Волині в рамках підготовки до зими планують витратити майже 4 мільйони гривень на енергозбереження у закладах охорони здоров'я.

Про це йшлося під час Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА, – інформує Волинська правда.

Зокрема, начальник управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк повідомив, що на заходи енергозбереження у волинських лікувально-профілактичних закладах передбачено 3,9 мільйона гривень. Із цієї суми уже освоєно 3,3 мільйона. За ці кошти в області уже здійснили ремонт покрівель, тепло та водопостачальних мереж, підготовлено 22 бойлери, замінено 145 вікон та заготовлено торфобрикет і дрова.

Із 958 підготовлено 923 заклади охорони здоров'я, а це становить 96,3 %. Нині триває підготовка паспортів готовності до зимового періоду усіх лікувально-профілактичних закладів. Невирішеним залишилося тільки питання заміни котлів у Ратнівській ЦРЛ, оскільки на ці потреби в бюджеті області коштів немає, тому ресурс у 800 тисяч гривень повинні віднайти у райраді або через інвестора.

Загалом, каже Ігор Ващенюк, підготовка до зими в області йде за планом.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.08.2016 09:58
Переглядів403
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-02-2018 21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг