Пояснили, чому Волинь купує такі дорогі автобуси

У Волинській ОДА кажуть, що купляють найдорожчі в Україні шкільні автобуси, бо дешевших пропозицій просто не було.

Про це журналістам інтернет-видання "Волинь24" повідомили у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо: в Міністерстві освіти раніше повідомили про те, що Волинська область планує закупити в ДП "Автоскладальний завод №1 "ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" 37 автобусів за 1,58 мільйона гривень кожен. Ці автобуси виявились найдорожчими. Так, більшість областей планує придбати транспорт за 1,3-1,4 мільйона гривень, ще частина – за 1,4 – 1,5 мільйона.

Цікаво, що навіть Івано-Франківська область, яка купить автобуси в того ж підприємства, що й Волинь, заплатить за один 1,4 мільйона .

Також Волинська область є майже рекордсменом за кількістю автобусів, які планують придбати. Більше машин куплять лише в Хмельницькій області (41).

Тим часом в прес-службі ОДА кажуть, що автобуси купують за таку ціну, бо дешевших просто немає.

Зі слів чиновників, 26 липня цього року відбулося розкриття пропозицій на закупівлю шкільних автобусів на засадах співфінансування. Зокрема до управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації надійшло три пропозиції від ТзОВ "РАДІАЛ-УКРАЇНА", ПАТ "ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОБУС" (вартість пропозиції – 1 680 000 гривень) та дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №1" Публічного акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" (вартість пропозиції – 1 580 000 гривень).

Однак, 26 липня ТзОВ "РАДІАЛ-УКРАЇНА" відкликало свою пропозицію. Відтак, переможцем відкритих торгів визнано "Богдан Моторс", який довгий час очолював чинний голова ОДА Володимир Гунчик.

Загалом же на придбання шкільних автобусів у 2016 році в області передбачено 54,5 мільйона гривень, з них 27 мільйонів – цільової освітньої субвенції та 27,5 мільйонів – з місцевих бюджетів, зокрема 15,5 – з обласного бюджету.

Водночас 26 серпня під час підсумкової конференції педагогічних працівників голова ОДА Володимир Гунчик закликав очільників районів забезпечити довезення дітей з малочисельних шкіл до опорних навчальних закладів спеціалізованими автобусами, мовляв "бюджети виконуються в геометричній прогресії" і кошти на це є.

Також посадовець повідомив, що дав доручення в рамках фонду регіонального розвитку наступного року передбачити компенсацію 14 шкільних автобусів, забраних в зону АТО.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.08.2016 18:13
Переглядів571
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг