Хто і за скільки буде "латати" волинські дороги

Служба автомобільних доріг у Волинській області Держагентства автомобільних доріг Україні провела відкриті торги на визначення підрядника для експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення.

Так, за серпень-грудень поточного року мають відремонтувати тріщини та шви на дорогах Волині. На розгляд до конкурсної комісії надійшло десять пропозицій, – пише Вісник+К.

Члени комісії вирішили відхилити такі пропозиції:

ТзОВ "ГТЗ-Сервіс", ПАТ "Науково-виробничий комплекс "КУРС", ТзОВ "Дорекс-Безпека руху", ДП "Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції (ДП "Дорцентр"), ТзОВ "Север-Сталь Конструкція", ТзОВ "СДТ".

Мовляв, пропозиції не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Свєю чергою, пропозиції від ДП – Український державний інститут з проектування об'єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор", ТзОВ "Дорстрой Монтаж Київ", ТзОВ "Транс Лайн Груп", ТзОВ "Дорожній вектор" допустили до процедури оцінки.

За результатами оцінок найбільш економічно вигідною визначили пропозицію ТзОВ "Транс Лайн Груп", яка за 1 993 378 гривень зробить ремонт швів на дорогах Волині.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.08.2016 11:27
Переглядів397
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-11-2017 17-11-2017 16-11-2017
Вибір редактора

Рейтинг