На Волині стартувала кампанія декларування доходів

З 1 січня 2016 року в Україні стартувала кампанія декларування доходів. Отож, в ГУ ДФС Волині, радять громадянам, котрі зобов'язані декларувати доходи, не відкладати візит до податкових інспекцій за місцем реєстрації.

Громадяни, котрі в минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, зобов'язані до 1 травня 2016 року відзвітуватися про такі доходи в податковій інспекції за місцем реєстрації, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

До доходів, що підлягають обов'язковому декларування в цей період, належать:

- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Виконати свій конституційний обов'язок і подати річну податкову декларацію громадяни можуть в Центрах обслуговування платників, або ж у відділеннях ОДПІ області. Саме тут фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб нададуть необхідну консультаційну допомогу та роз'яснення при поданні і заповненні декларацій.

Графік роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників розміщено на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
05.01.2016 13:43
Переглядів349
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-03-2018 23-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг