У комісіях Волиньради можуть відбутися зміни

У постійних комісіях Волинської обласної ради очікують ротації.

Постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією рекомендує до розгляду на сесії проект рішення про зміни у складі постійних комісій, відповідно до побажань окремих депутатів, – повідомляє прес-служба облради.

Так, пропонують вивести зі складу постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства Григорія Павловича та ввести його до складу постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією. В той же час, цю комісію виявив бажання залишити Олександр Курилюк.
Згідно із заявою цього депутата, його пропонують ввести до складу постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім'ї, молоді, спорту та туризму.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.09.2016 18:08
Переглядів343
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг