У Волиньраді – новий депутат від УКРОПУ

Мандат депутата Волинської обласної ради отримала завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Ківерцівської центральної районної лікарні – Людмила Тимощук.

Про це стало відомо у четвер, 8 вересня, під час засідання сесії.

Нагадаємо, що представниця "УКРОПу" Ірина Констанкевич нещодавно склала присягу та офіційно приступила до обов'язків народного депутата України, тим самим звільнивши своє місце у депутатському корпусі Волиньради.

Довідка:

Людмила Тимощук все життя працює в медицині. Народилася 28 березня 1965 року у селі Хорлупи Ківерцівського району. З 1983 розпочала свою кар'єру медичною сестрою у неврологічному відділенні Луцької міської клінічної лікарні. У 1986 році вступила до Чернівецького медичного інституту (спеціальність "лікувальна справа"), який закінчила з відзнакою у 1992 році. З цього ж року і по 1995 проходила навчання в інтернатурі при Львівському медичному інституті. З 1995 до 2000 року – лікар акушер-гінеколог Ківерцівської центральної районної лікарні. З червня 2000 року – завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням цієї ж лікарні. З 1998 до 2015 року – депутат Ківерцівської районної ради (упродовж чотирьох скликань).

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.09.2016 14:29
Переглядів408
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг