Чи потрібно обмежувати доступ до сесій Волиньради?

На розгляд чергвої сесії Волинської обласної ради підготовлений проект рішення "Про порядок доступу до засідань сесії Волинської обласної ради".

Проект підготував та подав екс-голова волинського осередку радикалів Володимир Кучер. Відтепер, згідно з документом, для того, щоб бути присутнім на пленарному засіданні обласної ради, потрібно не пізніше ніж до 16:00 години дня, що за два робочих дні передує початку проведення пленарного засідання сесії обласної ради, подати на її адресу відповідну заяву. Список осіб, яких допустять на засідання обласної ради, затверджуватиме керуючий справами обласної ради. Ток-шоу Протилежний Погляд LIVE запрошує до обговорення необхідності впровадження такої рішення його ініціатора Володимира Кучера та голову фракції "Самопоміч" в обласній раді Михайла Імберовського.

Нагадаємо, що цього року трапилося декілька інцидентів. Так 14 липня до сесійної зали Волиньради не могли потрапити декілька журналістів, вхід яким перекрили чоловіки у цивільному без жодних пояснень. А 11 серпня працівники СБУ пронесли "бомбу" до будівлі Волинської обласної ради задля перевірили систему охорони ОДА.

Отож, чим зумовлена необхідність заборонити вільний доступ громадян до сесійної зали та наскільки безпечніше стане після прийняття відповідного рішення, дивіться у черговому випуску Протилежний Погляд LIVE.

Протилежний Погляд LIVE: п'ятниця, 19:45, ТК "Нова Волинь"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.09.2016 17:28
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг