Депутат Волиньради прогнозує розпад волинської "Батьківщини"

Депутат Волиньради Валерій Курстак

У волинському осередку ВО "Батьківщина" коїться безлад, тож якщо ситуація не зміниться, краху партії не минути.

Про це написав депутат Волинської обласної ради Валерій Курстак у своєму блозі на сайті облради.

"Такого невтішного висновку я дійшов, спостерігаючи за методами роботи нинішнього чільника "біло-сердечних" Олега Кіндера. Я є членом фракції ВО "Батьківщина" у Волиньраді, тому стояти осторонь подій, які відбуваються з подачі пана Кіндера, суперечить моїм життєвим принципам. Якщо справи в обласному осередку йтимуть так і надалі, то краху партії не минути. Олегу Кіндеру час відкрити очі та зрозуміти, що "скуповувати" членів бюро, які готові продатися за мізерні обіцянки, це методи роботи нерозумного керівника", – наголосив Курстак у блозі.

Також Курстак зазначив, що, ймовірно, "політичне крісло під Кіндером захиталося".

"Взагалі скаладається враження, що у лідера волинських "батьківщинівців" післявиборча агонія. Останні вибори до Верховної Ради, кандидатура Людмили Кирди, яка з тріском їх програла, рішення, про висування якої він прийняв одноосібно, не обговоривши із членами партії, дають підстави думати, що "політичне" крісло під Кіндером, як головою волинської "Батьківщини" та як мером Ковеля, захиталося і він це прекрасно розуміє. Або ж не розуміє, однак продовжує імітувати активну роботу з пошуку "неугодних" членів партії, вишукує причини для їх виключення, займається залякуванням депутатів, думаючи, що він в праві позбавити когось депутатського мандата", – підкреслив депутат "Батьківщини".

Із його слів, ряди партії уже можуть покинути Ігор Лех, Андрій Турак іВасиль Столяр.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.09.2016 13:36
Переглядів581
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг