Волинь першою долучилась до всеукраїнсього освітнього проекту

У Луцьку 10 вересня презентували всеукраїнський освітній проект "Відкривай Україну".

Участь у проекті беруть міста з кількістю населення 10-250 тис. осіб, крім обласних центрів, тож цьогоріч буде залучено такі населені пункти Волині: Ковель, Камінь-Каширський, Любомль, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Рожище, Ківерці.

Координаційний тренінг проводили представники Фундації соціальних інновацій "З країни в Україну" (м. Київ) та координатор проекту у Західному регіоні Оксана Соловей (м. Луцьк). Учасниками були попередньо відібрані міські координатори з зазначених міст-учасників, а також аналогічні команди з Рівненської області.

До слова, Волинь першою в західному регіоні запускає проект "Відкривай Україну" 2016 року, адже у Львові з'їзд відбувся наступного дня для місцевих представників та команд з Чернівецької області, попереду ще тренінг для Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей (24.09.2016, м. Івано-Франківськ).

Освітній проект "Відкривай Україну" об'єднав активних, креативних, компетентних, свідомих громадян та новаторів, серед яких педагоги, журналісти, юристи, викладачі університетів, депутати міських рад, учасники творчих колективів та студенти.

Свою мотивацію до участі в цьому масштабному проекті лучанка Оксана Соловей прокоментувала так: "Я люблю свою країну і бажаю робити щось корисне для людей, зокрема для дітей, впливати на позитивні зміни, розбудовувати та розвивати свою державу. Цей проект - можливість попрацювати з молодими амбітними особистостями, підтримати їх ініціативи, робити хороші речі, корисні справи, бути частинкою позитивних змін та втілювати у життя цікаві проекти. Уже незабаром ми зможемо побачити як підлітки змінюють свої школи, змінюють свої міста, змінюють свою країну!"

Довідка: партнер проекту у Волинській області – ГО "Центр вільної освіти і культури".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.09.2016 17:50
Переглядів1092
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
07:30
14.09.2016
Про що стаття ?
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг